Menü
Sepetiniz

Rigips

Rigips

Kategori Açıklaması

Kategori Açıklması

Zamanımızın çok büyük bir kısmını kapalı mekanlarda geçirdiğimizi ve içerideki havanın dışarıya göre ortalama 5 kat daha kirli olduğunu göz önünde bulundurursak, iç mekan hava kalitesinin insan sağlığı için önemini daha doğru anlayabiliriz. Solunum sistemi rahatsızlıkları ve alerjilere neden olabilen kirlilik, kullanılan yapı malzemeleri ve mobilyalardan salınan formaldehitten kaynaklanmaktadır. Rigips’in, özel alçı levhaları insan sağlığına zararlı maddeler içermemektedir. Havayı temizleyebilme özelliği olan patentli Activ’Air teknolojisine sahip Rigidur levhaları ile uygulanan sistemler, ortamdaki formaldehit seviyesini düşürerek, iç mekân hava kalitesini artırmaktadır.

Marka: Saint-Gobain
KULLANIM ALANLARIİç mekânlarda alçı levha sistemleri ile oluşturulan bölme duvar, giydirme duvar ve asma tavan uygulamalarında dış köşeleri darbelere karşı korumak ve düzgün bir yüzey için kullanılan galvanize sac veya alüminyum köşe profilidir. ..
0,00TL
KDVsiz:0,00TL
Marka: Saint-Gobain
KULLANIM ALANLARIİç mekânlarda tuğla, brüt beton, bims blok ve gaz beton gibi yüzeylere makine veya el ile uygulanan alçı sıva yüzeylerin, tavan ve duvar dış köşelerinde keskin köşeler oluşturmak için kullanılan alüminyum köşe profilidir.HAZIRLIK VE UYGULAMAYüzeyler Alçı Levha Yapıştırıcısı uygulanm..
0,00TL
KDVsiz:0,00TL
Marka: Saint-Gobain
Depolama Kuralları:Depolama sırasında düzenli bir şekilde konulmalı,Düz, kuru ve eğimsiz bir zeminde temiz bir şekilde saklanmalı,Kapalı alan tercih edilmeli, ıslanması engellenmeli,Ürünün üstüne basılmamalıdır.Kullanım amacı:Alçı sıva uygulamalarında dış köşelerin darbe dayanımını arttırmak için ku..
0,00TL
KDVsiz:0,00TL
Marka: Saint-Gobain
Aquaroc® çimento esaslı levhalar Saint-Gobain tarafından ileri teknoloji ile üretilen, yüksek nem dayanımına sahip, dayanıklı ve uzun ömürlü levhalardır. Diğer çimento esaslı levhalara göre daha hafiftir ve bu özelliği ile nakliye-taşıma açısından birçok avantajlar sağlamaktadır.Aquaroc® çimento esa..
0,00TL
KDVsiz:0,00TL
Marka: Saint-Gobain
Glasroc® X levhalar Saint-Gobain tarafından ileri teknoloji ile üretilen, üzeri Glasroc® X yazılı beyaz renkte cam elyaf şilte kaplı, çekirdek direnci neme ve suya karşı geliştirilmiş, küf ve mantar oluşumuna izin vermeyen ve UV korumasına sahip alçı esaslı iç ve dış cephe levhasıdır.KULLANIM ALANLA..
0,00TL
KDVsiz:0,00TL
Marka: Saint-Gobain
Glasroc® H levhalar Saint-Gobain tarafından ileri teknoloji ile üretilen, üzeri açık mavi renkte cam elyaf şilte kaplı, çekirdek direnci neme ve suya karşı geliştirilmiş alçı esaslı iç ve dış cephe levhasıdır.KULLANIM ALANLARIİç Cephelerde:Konutlardaki ve ticari binalardaki tüm ıslak mahallerde ve n..
0,00TL
KDVsiz:0,00TL
Marka: Saint-Gobain
Habito® ileri teknoloji ile üretilen, yüksek yangın dayanımı ve akustik performansının yanında darbe dayanımı, yüksek taşıma kapasitesi ve doğrudan vidalama yapılabilme imkanı ile aynı anda bir çok performans kriterini sağlayabilen yeni nesil levhadır.ÖZELLİKLERYüksek Darbe Dayanımı – Güçlendirilmiş..
0,00TL
KDVsiz:0,00TL
Marka: Saint-Gobain
HAZIRLIK ve UYGULAMAYüzeyler Kartonpiyer Alçısı uygulanmadan önce;Su ve nemden korunmalı,Donma riski olmamalı,Yeterli kurulukta olmalı eğer ortam çok kuru ise yüzey nemlendirilmeli,Yeterli rijitlikte ve sabit olmalı,Uygulama yüzeyi toz, yağ ve kirden arındırılarak temiz olmalı,Uygulamanın yapıldığı ..
0,00TL
KDVsiz:0,00TL
Marka: Saint-Gobain
HAZIRLIK ve UYGULAMAYüzeyler Makine plus sıva alçısı uygulanmadan önce;Su ve nemden korunmalı,Donma riski olmamalı,Yeterli kurulukta olmalı,Yeterli rijitlikte ve sabit olmalı,Uygulama yüzeyi toz, yağ ve kirden arındırılarak temiz olmalı,Uygulamanın yapıldığı ortam ve yüzey sıcaklığı en az +5 °C olma..
0,00TL
KDVsiz:0,00TL
Marka: Saint-Gobain
HAZIRLIK ve UYGULAMAYüzeyler Makina Sıva Alçısı uygulanmadan önce;Su ve nemden korunmalı,Donma riski olmamalı,Yeterli kurulukta olmalı,Yeterli rijitlikte ve sabit olmalı,Uygulama yüzeyi toz, yağ ve kirden arındırılarak temiz olmalı,Uygulamanın yapıldığı ortam ve yüzey sıcaklığı en az +5 °C olmalı,Sı..
0,00TL
KDVsiz:0,00TL
1 den 12 e 58 (5 sayfa) ürün gösteriliyor